دسته‌بندی نشده

استودیوی Respawn برروی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کند

3


استودیوی Respawn برروی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کند

در جریان کنفرانس مربوط به نیمه‌ی دوم سال مالی شرکت الکترونیک آرتس، اطلاعات تازه‌ای از یکی از استودیوهای زیرمجموعه‌ی این شرکت یعنی استودیوی Respawn Entertainment و پروژه‌های این استودیو منتشر شده است.

مدیر ارشد اجرایی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson) در جریان این کنفرانس کمی درباره‌ی آینده‌ی شرکت و بازی‌هایی که سرمایه‌گذاران می‌توانند در آینده انتظار عرضه‌ی آن‌ها را داشته باشند، صحبت کرده است. در جریان این صحبت‌ها، آقای ویلسون به این موضوع اشاره کردند که لاین‌آپ آینده‌ی این شرکت « شامل عناوینی از استودیوی Respawn می‌شود که در تعطیلات آینده عرضه خواهند شد». نکته‌ی جالب صحبت‌های آقای ویلسون این است که نشان می‌دهد استودیوی Respawn در کنار پروژه‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order که در مراسم E3 امسال معرفی شد، برروی یک یا چند پروژه‌ی دیگر نیز کار می‌کند.

برخی از افراد حاضر در این کنفرانس نیز به این نکته توجه کرده و از آقای ویلسون درباره‌ی این عنوان جدید و ارتباط آن با سری Titanfall سوال کردند. متاسفانه مسئولین شرکت الکترونیک آرتس از پاسخ به این سوال خودداری کرده و تنها تایید کردند که این استودیو برروی چند پروژه مختلف کار می‌کند.

پاسخ آقای Blake Jorgensen به این سوال این‌چنین بود:

شما شنیدید که اندرو از کلمه‌ی جمع برای توصیف بازی‌های استودیوی Respawn استفاده کرد. ما اطلاعات بیشتر را در زمان مناسب اعلام خواهیم کرد. ولی واضح است که ما برروی عناوین مختلفی با استودیوهای خود کار می‌کنیم و طبیعی است که برخی از آن هنوز معرفی نشده‌اند که اطلاعات بیشتر مربوط به آن‌ها در آینده، زمانی که قصد داریم برنامه‌ی سال بعد را معرفی کنیم، منتشر خواهد شد.

آقای Jorgensen پس از سوال مجدد یکی از سرمایه‌گذاران ادامه دادند:

ما اطلاعات بیشتر را به زودی اعلام خواهیم کرد. ما شما را در سه ماه‌ی آخر سال زمانی که قصد داریم مسیر سال آینده را مشخص کنیم، در جریان خواهیم گذاشت.

قطعا کسی از استودیوی Respawn توقع کار برروی یک پروژه بزرگ دیگر را نداشته است. طبیعتا اولین و آسان‌ترین حدسی که درباره‌ی این پروژه‌ی مرموز می‌تواند زد، سومین نسخه از سری Titanfall است ولی بعد از فروش ضعیف نسخه‌ی دوم سری بسیاری بر این باور هستند که دیگر شاهد عرضه‌ی یک عنوان جدید از این سری نخواهیم بود. امیدواریم این نظر اشتباه بوده و پروژه‌ی جدید استودیوی Respawn سومین نسخه از این سری تیراندازی چندنفره باشد. البته این احتمال نیز وجود دارد که این استودیو مشغول کار برروی یک آی‌پی کاملا جدید و معرفی نشده باشد.

فارغ از تمامی این مسائل، با توجه به صحبت‌های مطرح شده در این کنفرانس، تنها باید چند ماه تا انتشار اخبار بیشتر از این عنوان صبر کنیم.

در باره نویسنده / 

buy-game