دسته‌بندی نشده

استودیوی بلیزارد در حال کار برروی چندین نسخه از سری Diablo است

1


استودیوی بلیزارد در حال کار برروی چندین نسخه از سری Diablo است

چندی پیش بود که استودیوی بسیار محبوب بلیزارد (Blizzard) با معرفی یک نسخه از سری Diablo برای تلفن‌های هوشمند، باعث خشم بسیاری از بازی‌بازان شد. حال به نظر می‌رسد که این استودیو می‌خواهد به بازی‌بازان اطمینان دهد که علاوه بر این نسخه‌، در حال کار برروی عناوین دیگری نیز هستند.

در یکی از صفحه‌های رسمی استودیوی بلیزارد، نکته‌ای بیان شد که اطلاعات بیشتری از آنچه این استودیو در دست ساخت دارد، به ما می‌دهد. طبق این بیانیه، بلیزار در حال کار برروی چندین نسخه از سری Diablo است که در طول سال آینده معرفی خواهند شد:

ما نظرات بازی‌بازان را مطالعه کردیم و بحث‌های بسیاری نیز بین توسعه‌دهندگان در این رابطه به وجود آمد. ما برنامه‌های زیادی برای سری Diablo داریم که در قالب چندین نسخه‌ آنان را پیاده سازی می‌کنیم. این عناوین در طول سال جاری معرفی خواهند شد. ما اشتیاق زیادی داریم تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این عناوین به بازی‌بازان دهیم ولی ترجیح می‌دهیم که به جای این که از بازی‌ها تعریف کنیم، بعدا خود آنان را به شما نشان دهیم. قطعا مدتی زمان خواهد برد تا این عناوین به سطح مورد قبول ما برسند ولی مطمئن باشید که اکنون بیش از همیشه متعهد هستیم که نسخه‌هایی از سری Diablo عرضه کنیم که جامعه‌ی بازی‌های رایانه‌ای بتواند به وجود آنان افتخار کند.

به نظر می‌رسد که در سال ۲۰۱۹ میلادی باید منتظر معرفی عناوین جذاب و زیادی از طرف استودیوی بلیزار باشیم و این سال برای طرفدارن Diablo، سالی پر بار و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در باره نویسنده / 

buy-game