دسته‌بندی نشده

آماری حیرت‌انگیز از میزان درآمد و دانلود Pokemon Go در سپتامبر منتشر شد

0 7


آماری حیرت‌انگیز از میزان درآمد و دانلود Pokemon Go در سپتامبر منتشر شد

اگر با خود فکر کرده‌اید که بازی Pokemon Go به پایان راه رسیده است و از محبوبیت آن روز به روز کم می‌شود سخت در اشتباه هستید. حداقل آمار جدید اینطور نشان می‌دهند.

طبق اطلاعات درج شده در گزارش جدید سنسور تاور (Sensor Tower) بازی Pokemon Go موفق به کسب در آمد ۸۴٫۸ میلیون دلار در سپتامبر شده است. همچنین این ماه در سال میلادی جاری بالاترین میزان نصب‌های انجام شده نسبت به بقیه ماه‌ها را داشته است.

آمار دیگر مربوط به ماه سپتامبر در رابطه میزان دانلود بوده که نشان می‌هد بازی نامبرده ۸٫۸۶ میلیون بار داده شده است که این میزان، رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته قلمداد می‌شود.

با لحاظ کردن این ارقام می‌توان گفت که Pokemon Go تاکنون ۲٫۰۱ میلیارد دلار درآمدزایی داشته ۵۲۲ میلیون بار نیز دانلود شده است.

شرکت پوکمان (The Pokemon Company) با همکاری نیانتیک (Nianic) اخیرا اعلام کردند که پوکمان نسل چهار (Generation 4) از سرزمین Sinnoh به‌زودی خواهد آمد. برای آماده سازی به این منظور، نیانتیک طی هفته‌های آینده قصد دارد تغییرات اساسی را در بحث متعادل‌سازی بازی انجام دهد. این تغییرات بر اساس مربی (Trainer) و بازخوردها خواهد بود و باعث بهبود تجربه کلی بازی‌بازان می‌شود.

در باره نویسنده / 

buy-game

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *